گروه هنر سارتون در سال 96 جهت تولیدات انیمیشنی متشکل از افراد جوان با تجربه در این حوزه در استان مازندران شهر ساری فعالیت خود را آغاز نموده. تمرکز اصلی ما بر ساخت انیمیشن‌ در فرمت‌های انیمیشن‌های کوتاه تجربی، تبلیغاتی، تلویزیونی، انیمیشن های صنعتی و معماری، موزیک ویدئو و بازی‌های رایانه‌ای است. ما در کنار هم و در محیطی دوستانه کار می‌کنیم، ایده خلق می‌کنیم و آن‌ها را در قالب انیمیشن به تصویرمی‌کشیم. گروه ما با هدف کارآفرینی مقدمات لازم را برای آموزش استعدادهای عرصه انیمیشن فراهم آورده است.

سارتون-Sartoon-1

ما هـمواره در تلاش برای آمـوزش و کشـف استعـداد در کنار روحیه کارگروهی در ارایه خدمـات و پشتیبانی مشتریان با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت هستیم و با شعار ” تا بینهایت پشتیبان شما هستیم” بی نهایـت طرحها و ایده های خلاقانه داریم و سعی داریم وفـاداری خود به کارفرمـایان و هنرجویانمان را دنبال کنیم.

سارتون-Sartoon

سارتون از کلمه لاتین کارتون به معنی انیمیشن اقتباس شده است و خود سارتون از دو بخش تشکیل شده که بخش اول سار که به اختصار به محل فعالیت ما در شهر ساری اشاره دارد و بخش دوم تون به معنی انیمیشن است که به نحوی تجمیع این دوبخش به معنی انیمیشن ساری است.

لوگو سارتون از ترکیب نام سارتون و یک دوربین فیلمبرداری تشکیل شده است که به نحوی به زبان ساده فعالیت حوزه بصری سارتون را به تصویر می کشد.